TV raspored za ELTA HD

Ponedjeljak

Ponedjeljak, 18. februar 2019. godine

06:30 Skrivena kamera, humoristički program
07:00 Tomica i prijatelji, crtani film
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
07:45 Telekupovina
08:00 Putokazi, dokumentarni program (R)
08:30 Telekupovina
09:00 Putujte sa nama, reportaža (847)
09:30 TV ordinacija (527)
10:00 Prvi korak, porodični magazin (R)
10:30 Telekupovina
11:00 Serijski program
11:45 Skrivena kamera
12:15 Telekupovina
12:30 Biljana za Vas
13:30 Ženski kutak (R)
14:30 Telekupovina
15:00 The Closer, krimi serija (92/109) (R)
15:45 Telekupovina
16:00 The Ellen Show, humoristički tok šou (6) (R)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Putokazi, dokumentarni program (R)
18:30 The Closer, krimi serija (93/109)
19:15 Tomica i prijatelji, crtani film (R)
19:40 Putujte sa nama, reportaža (847) (R)
20:00 Skrivena kamera
20:30 Moja priča, zabavna emisija (4)
21:00 Serijski program
22:00 Djevojčica u parku, drama
00:00 Prijedorska hronika (R)
00:30 Moja priča, zabavna emisija (4) (R)
01:00 Noćni program

*Zadržavamo pravo izmjene programa

Utorak

Utorak, 19. februar 2019. godine

06:30 Skrivena kamera, humoristički program
07:00 Tomica i prijatelji, crtani film
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
07:45 Telekupovina
08:00 Kafa u 5, zabavna emisija HD (R)
09:00 Putujte sa nama, reportaža (848)
09:15 Telekupovina
09:30 TV ordinacija (528)
10:00 Prijedorska hronika (R)
10:30 Telekupovina
11:00 Serijski program
12:00 Telekupovina
12:30 Skrivena kamera
13:00 Putujte sa nama, reportaža (848) (R)
13:15 Telekupovina
13:30 Moja priča, zabavna emisija (4) (R)
14:00 ABS show
15:00 The Closer, krimi serija (93/109) (R)
15:45 Telekupovina
16:00 The Ellen Show, humoristički tok šou (7) (R)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Hercegovačka hronika
18:30 The Closer, krimi serija (94/109)
19:15 Tomica i prijatelji, crtani film (R)
19:30 Četvrtfinale Kupa Bih: RK Sloga – RK borac, direktan prenos
21:00 Banjalučka hronika
22:00 Suparnica, triler
00:00 Hercegovačka hronika (R)
00:30 Banjalučka hronika (R)
01:30 Noćni program

*Zadržavamo pravo izmjene programa

Srijeda

Srijeda, 20. februar 2019. godine

06:30 Skrivena kamera, humoristički program
07:00 Tomica i prijatelji, crtani film
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
07:45 Telekupovina
08:00 Kafa u 5, zabavni program HD (R)
09:00 Putujte sa nama, reportaža (849)
09:15 Telekupovina
09:30 TV ordinacija (529)
10:00 Hercegovačka hronika (R)
10:30 Telekupovina
11:00 Serijski program
12:00 Telekupovina
12:30 Skrivena kamera (R)
13:00 Putujte sa nama, reportaža (849) (R)
13:15 Telekupovina
13:30 Banjalučka hronika (R)
14:30 Telekupovina
15:00 The Closer, krimi serija (94/109) (R)
15:45 Telekupovina
16:00 The Ellen Show, humoristički tok šou (8)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Hronika dobojske regije
18:30 The Closer, krimi serija (95/109)
19:15 Tomica i prijatelji, crtani film (R)
19:40 Putujte sa nama, reportaža (849) (R)
20:00 U sred srijede, intervju HD
20:40 Potrošačka zona, magazin posvećen potrošačkoj kulturi (7) (R)
21:00 Serijski program
22:00 Velika zbrka, komedija
00:00 Hronika dobojske regije (R)
00:30 U sred srijede, intervju HD (R)
01:00 Noćni program

*Zadržavamo pravo izmjene programa

Četvrtak

Četvrtak, 21. februar 2019. godine

06:30 Skrivena kamera, humoristički program
07:00 Tomica i prijatelji, crtani film
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
07:45 Telekupovina
08:00 Kafa u 5, zabavni program HD (R)
09:00 Putujte sa nama, reportaža (850)
09:15 Telekupovina
09:30 TV ordinacija (530)
10:00 Hronika dobojske regije (R)
10:30 Telekupovina
11:00 Serijski program
12:00 Sport za sve
12:30 Telekupovina
13:00 Putujte sa nama, reportaža (850) (R)
13:15 Telekupovina
13:30 U sred srijede, intervju HD
14:00 Potrošačka zona, magazin posvećen potrošačkoj kulturi (7) (R)
14:30 Telekupovina
15:00 The Closer, krimi serija (95/109) (R)
15:45 Telekupovina
16:00 The Ellen Show, humoristički tok šou (9) (R)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Hronika Istočnog Sarajeva
18:30 The Closer, krimi serija (96/109)
19:15 Tomica i prijatelji, crtani film (R)
19:40 Putujte sa nama, reportaža (850) (R)
20:00 Argument više, informativna emisija
21:00 Serijski program
22:00 Kakva majka takva kći, triler
00:00 Hronika Istočnog Sarajeva (R)
00:30 Argument više, informativna emisija (R)
01:30 Noćni program

*Zadržavamo pravo izmjene programa

Petak

Petak, 22. februar 2019. godine

06:30 Skrivena kamera, humoristički program
07:00 Tomica i prijatelji, crtani film
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
07:45 Telekupovina
08:00 Kafa u 5, zabavni program HD (R)
09:00 Putujte sa nama, reportaža (851)
09:15 Telekupovina
09:30 TV ordinacija (531)
10:00 Hronika Istočnog Sarajeva (R)
10:30 Telekupovina
11:00 Serijski program (R)
12:00 Telekupovina
12:30 Skrivena kamera (R)
13:00 Putujte sa nama, reportaža (851) (R)
13:15 Telekupovina
13:30 Argument više, informativna emisija (R)
14:30 Telekupovina
15:00 The Closer, krimi serija (96/109) (R)
15:40 Telekupovina
16:00 The Ellen Show, humoristički tok šou (10) (R)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Hronika posavsko-podrinjske regije
18:30 The Closer, krimi serija (97/109)
19:15 Tomica i prijatelji, crtani film (R)
19:40 Putujte sa nama, reportaža (851) (R)
20:00 Pod istragom, informativna emisija
20:30 Pivske priče, zabavni program
21:00 Serijski program
22:00 Državne tajne, triler
00:00 Hronika posavsko-podrinjske regije (R)
00:30 Pod istragom, informativna emisija (R)
01:00 Noćni program

*Zadržavamo pravo izmjene programa

Subota

Subota, 23. februar 2019. godine

07:00 Tomica i prijatelji, crtani film
07:45 Telekupovina
08:00 Kafa u 5, zabavni program (R)
09:00 Telekupovina
09:30 Autoshop magazin
10:00 Hronika posavsko-podrinjske regije (R)
10:30 Telekupovina
10:45 Putujte sa nama, reportaža (851) (R)
11:00 Sport za sve (R)
11:30 Telekupovina
12:00 The Closer, krimi serija (94/109) (R)
12:45 Potrošačka zona, magazin posvećen potrošačkoj kulturi (7) (R)
13:15 Telekupovina
13:30 U sred srijede, intervju HD (R)
14:00 The Ellen Show, humoristički tok šou (6) (R)
15:00 Telekupovina
15:15 Pod istragom, informativna emisija (R)
15:45 Telekupovina
16:00 Klub ranoranilaca, komedija (R)
18:00 Prvi korak, porodični magazin
18:30 Priče s kamena, reportažni serijal
19:00 The Ellen Show, humoristički tok šou (7) (R)
20:00 Flame, zabavni program
20:40 Pivske priče, zabavni program (R)
21:00 Vulkan, drama
23:00 Horor subotnje večeri: Krvavi tragovi
01:00 Djevojčica u parku, drama (R)

*Zadržavamo pravo izmjene programa

Nedjelja

Nedjelja, 24. februar 2019. godine

07:00 Tomica i prijatelji, crtani film
07:45 Telekupovina
08:00 Prvi korak, porodični magazin (R)
08:30 Telekupovina
09:00 Autoshop magazin (R)
09:30 Telekupovina
10:00 Flame, zabavni program (R)
10:30 Telekupovina
10:45 The Closer, krimi serija (95/109) (R)
11:30 Telekupovina
12:00 The Ellen Show, humoristički tok šou (8) (R)
12:45 Telekupovina
13:00 Priče s kamena, reportažni serijal (R)
13:30 Telekupovina
13:45 The Closer, krimi serija (96/109) (R)
14:30 Telekupovina
14:45 The Ellen Show, humoristički tok šou (9) (R)
15:45 Telekupovina
16:00 Vulkan, akcioni triler (R)
18:00 Ženski kutak
19:00 Veče Oskara na Elta HD
19:00 Riba zvana Vanda, komedija
21:00 U susret Oskaru, specijalna emisija
22:00 Ponoćna trka, akciona komedija
00:30 Dodjela Oskara, direktan prenos

*Zadržavamo pravo izmjene programa