TV raspored za ELTA HD

Ponedjeljak

Ponedjeljak, 15. april 2019. godine

06:30 Skrivena kamera, humoristički program
07:00 Tomica i prijatelji, crtani film
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
07:45 Telekupovina
08:00 Putokazi, dokumentarni program (R)
08:30 Telekupovina
09:00 Putujte sa nama, reportaža (887)
09:30 TV ordinacija (567)
10:00 Prvi korak, porodični magazin (R)
10:30 Telekupovina
11:00 Serijski program
11:45 Skrivena kamera
12:15 Telekupovina
12:30 Biljana za Vas
13:30 Ženski kutak (R)
14:30 Telekupovina
15:00 Musketari, serija (12/20) (R)
15:45 Telekupovina
16:00 Operativci, serija (3/85) (R)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Prijedorska hronika
18:30 Musketari, serija (13/20)
19:15 Tomica i prijatelji, crtani film (R)
19:30 Vreme je na mojoj strani, muzička emisija (31)
20:00 Borac, sportska emisija (65)
20:30 Moja priča, zabavna emisija
21:00 Operativci, serija (4/85)
22:00 Savršen brak, triler
00:00 Prijedorska hronika (R)
00:25 Moja priča, zabavna emisija (R)
00:55 Noćni program

*Zadržavamo pravo izmjene programa

Utorak

Utorak, 16. april 2019. godine

06:30 Skrivena kamera, humoristički program
07:00 Tomica i prijatelji, crtani film
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
07:45 Telekupovina
08:00 Kafa u 5, zabavna emisija HD (R)
09:00 Putujte sa nama, reportaža (888)
09:15 Telekupovina
09:30 TV ordinacija (568)
10:00 Prijedorska hronika (R)
10:30 Telekupovina
11:00 Serijski program
12:00 Telekupovina
12:30 Vreme je na mojoj strani, muzička emisija (31) (R)
13:00 Borac, sportska emisija (65) (R)
13:15 Telekupovina
13:30 Moja priča, zabavna emisija (R)
14:00 ABS show
15:00 Musketari, serija (13/20) (R)
15:45 Telekupovina
16:00 Operativci, serija (4/85) (R)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Hercegovačka hronika
18:30 Musketari, serija (14/20)
19:15 Tomica i prijatelji, crtani film (R)
19:30 Vreme je na mojoj strani, muzička emisija (32)
20:00 Banjalučka hronika
21:00 Operativci, serija (5/85)
22:00 Dok nas laži ne rastave, triler
00:00 Hercegovačka hronika (R)
00:30 Banjalučka hronika (R)
01:20 Noćni program

*Zadržavamo pravo izmjene programa

Srijeda

Srijeda, 17. april 2019. godine

06:30 Skrivena kamera, humoristički program
07:00 Tomica i prijatelji, crtani film
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
07:45 Telekupovina
08:00 Kafa u 5, zabavni program HD (R)
09:00 Putujte sa nama, reportaža (889)
09:15 Telekupovina
09:30 TV ordinacija (569)
10:00 Hercegovačka hronika (R)
10:30 Telekupovina
11:00 Serijski program
12:00 Telekupovina
12:30 Vreme je na mojoj strani, muzička emisija (32)
13:00 Putujte sa nama, reportaža (889) (R)
13:15 Telekupovina
13:30 Banjalučka hronika (R)
14:30 Telekupovina
15:00 Musketari, serija (14/20) (R)
15:45 Telekupovina
16:00 Operativci, serija (5/85)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Hronika dobojske regije
18:30 Musketari, serija (15/20)
19:15 Tomica i prijatelji, crtani film (R)
19:45 U sred srijede, intervju HD
20:30 Prva liga RS: OKK Borac Banjaluka – Budućnost Bijeljina, direktan prenos treće polufinalne utakmice plej-ofa
22:30 Suparnica, triler
00:30 Hronika dobojske regije (R)
01:00 U sred srijede, intervju HD (R)
01:40 Noćni program

*Zadržavamo pravo izmjene programa

Četvrtak

Četvrtak, 18. april 2019. godine

06:30 Skrivena kamera, humoristički program
07:00 Tomica i prijatelji, crtani film
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
07:45 Telekupovina
08:00 Kafa u 5, zabavni program HD (R)
09:00 Putujte sa nama, reportaža (890)
09:15 Telekupovina
09:30 TV ordinacija (570)
10:00 Hronika dobojske regije (R)
10:30 Telekupovina
11:00 Serijski program
12:00 Sport za sve
12:30 Prva liga RS: OKK Borac Banjaluka – Budućnost Bijeljina, snimak treće polufinalne utakmice plej-ofa
14:00 U sred srijede, intervju HD (R)
14:30 Telekupovina
15:00 Musketari, serija (15/20) (R)
15:45 Telekupovina
16:00 Operativci, serija (5/85) (R)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Hronika Istočnog Sarajeva
18:30 Musketari, serija (16/20)
19:15 Tomica i prijatelji, crtani film (R)
19:30 Vreme je na mojoj strani, muzička emisija (33)
20:00 Argument više, informativna emisija
21:00 Operativci, serija (6/85)
22:00 Djevojčica u parku, drama
00:00 Hronika Istočnog Sarajeva (R)
00:30 Argument više, informativna emisija (R)
01:30 Noćni program

*Zadržavamo pravo izmjene programa

Petak

Petak, 19. april 2019. godine

06:30 Skrivena kamera, humoristički program
07:00 Tomica i prijatelji, crtani film
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
07:45 Telekupovina
08:00 Kafa u 5, zabavni program HD (R)
09:00 Putujte sa nama, reportaža (891)
09:15 Telekupovina
09:30 TV ordinacija (571)
10:00 Hronika Istočnog Sarajeva (R)
10:30 Telekupovina
11:00 Serijski program
12:00 Telekupovina
12:30 Vreme je na mojoj strani, muzička emisija (34)
13:00 Putujte sa nama, reportaža (891) (R)
13:15 Telekupovina
13:30 Argument više, informativna emisija (R)
14:30 Telekupovina
15:00 Musketari, serija (16/20) (R)
15:40 Telekupovina
16:00 Operativci, serija (6/85) (R)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Hronika posavsko-podrinjske regije
18:30 Musketari, serija (17/20)
19:15 Tomica i prijatelji, crtani film (R)
19:30 Vreme je na mojoj strani, muzička emisija (35)
20:00 Pod istragom, informativna emisija
20:30 Pivske priče, zabavni program
21:00 Operativci, serija (7/85)
22:00 Bitka u Sijetlu, drama
00:20 Hronika posavsko-podrinjske regije (R)
00:50 Pod istragom, informativna emisija (R)
01:15  Noćni program

Subota

Subota, 20. april 2019. godine

07:00 Tomica i prijatelji, crtani film
07:45 Telekupovina
08:00 Kafa u 5, zabavni program (R)
09:00 Telekupovina
09:30 Autoshop magazin
10:00 Hronika posavsko-podrinjske regije (R)
10:30 Telekupovina
10:45 Cover magazine (R)
11:00 Sport za sve (R)
11:30 Telekupovina
12:00 Musketari, serija (14/20) (R)
12:45 Potrošačka zona, magazin posvećen potrošačkoj kulturi (11) (R)
13:15 Telekupovina
13:30 U sred srijede, intervju HD (R)
14:00 Operativci, serija (3/85) (R)
15:00 Telekupovina
15:15 Pod istragom, informativna emisija (R)
15:45 Telekupovina
16:00 Luna park, komedija (R)
18:00 Prvi korak, porodični magazin
18:30 Priče s kamena, reportažni serijal
19:00 Operativci, serija (4/85) (R)
20:00 Flame magazine
20:40 Pivske priče, zabavni program (R)
21:00 Zazidani, triler
23:00 Horor subotnje večeri: Kuća i dom
01:00 Velika zbrka, komedija (R)
02:30 Noćni program

*Zadržavamo pravo izmjene programa

Nedjelja

Nedjelja, 21 april 2019. godine

07:00 Tomica i prijatelji, crtani film
07:45 Telekupovina
08:00 Prvi korak, porodični magazin (R)
08:30 Telekupovina
09:00 Autoshop magazin (R)
09:30 Telekupovina
10:00 Flame, zabavni program (R)
10:30 Telekupovina
10:45 Musketari, serija (15/20) (R)
11:30 Telekupovina
12:00 Operativci, serija (5/85) (R)
12:45 Telekupovina
13:00 Priče s kamena, reportažni serijal (R)
13:30 Telekupovina
13:45 Musketari, serija (16/20) (R)
14:30 Telekupovina
14:45 Operativci, serija (6/85) (R)
15:30 Telekupovina
16:00 Velika zbrka, komedija (R)
18:00 Ženski kutak
19:00 Operativci, serija (7/85) (R)
20:00 Putokazi, dokumentarni program
20:30 Musketari, serija (17/20) (R)
21:30 Profesorkin zločin, triler
23:30 Ženski kutak (R)
00:40 Putokazi, dokumentarni program (R)
01:00 Zazidani, triler (R)
02:30 Noćni program

*Zadržavamo pravo izmjene programa