TV raspored za ELTA HD

Ponedjeljak

Ponedjeljak, 17. jun 2019. godine

06:30 Skrivena kamera, humoristički program
07:00 Tomica i prijatelji, crtani film
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
07:45 Telekupovina
08:00 Putokazi, dokumentarni program (R)
08:30 Telekupovina
09:00 Putujte sa nama, reportaža (932)
09:30 TV ordinacija (612)
10:00 Prvi korak, porodični magazin (R)
10:30 Telekupovina
11:00 Operativci, serija (29/85) (R)
11:45 Skrivena kamera
12:15 Telekupovina
12:30 Biljana za Vas
13:30 Ženski kutak (R)
14:30 Telekupovina
15:00 Doba zločina, serija (7/20) (R)
15:45 Telekupovina
16:00 Operativci, serija (29/85) (R)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Prijedorska hronika
18:30 Doba zločina, serija (8/20)
19:15 Tomica i prijatelji, crtani film (R)
19:30 Vreme je na mojoj strani, muzička emisija (19)
20:00 Binta sound, muzička emisija (1)
20:30 Moja priča, zabavna emisija
21:00 Operativci, serija (30/85)
22:00 Vremenski policajac, akcija
00:00 Prijedorska hronika (R)
00:25 Moja priča, zabavna emisija (R)
00:55 Noćni program

*Zadržavamo pravo izmjene programa

Utorak

Utorak, 18. jun 2019. godine

06:30 Skrivena kamera, humoristički program
07:00 Tomica i prijatelji, crtani film
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
07:45 Telekupovina
08:00 Kafa u 5, zabavna emisija HD (R)
09:00 Putujte sa nama, reportaža (933)
09:15 Telekupovina
09:30 TV ordinacija (613)
10:00 Prijedorska hronika (R)
10:30 Telekupovina
11:00 Operativci, serija (30/85) (R)
12:00 Telekupovina
12:30 Vreme je na mojoj strani, muzička emisija (19) (R)
13:00 Binta sound, muzička emisija (1) (R)
13:30 Moja priča, zabavna emisija (R)
14:00 ABS show
15:00 Doba zločina, serija (8/20) (R)
15:45 Telekupovina
16:00 Operativci, serija (30/85) (R)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Hercegovačka hronika
18:30 Doba zločina, serija (9/20)
19:15 Tomica i prijatelji, crtani film (R)
19:30 Vreme je na mojoj strani, muzička emisija (20)
20:00 Banjalučka hronika
21:00 Operativci, serija (31/85)
22:00 Bangkok adrenalin, akcija
00:00 Hercegovačka hronika (R)
00:30 Banjalučka hronika (R)
01:20 Noćni program

*Zadržavamo pravo izmjene programa

Srijeda

Srijeda, 19. jun 2019. godine

06:30 Skrivena kamera, humoristički program
07:00 Tomica i prijatelji, crtani film
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
07:45 Telekupovina
08:00 Kafa u 5, zabavni program HD (R)
09:00 Putujte sa nama, reportaža (934)
09:15 Telekupovina
09:30 TV ordinacija (614)
10:00 Hercegovačka hronika (R)
10:30 Telekupovina
11:00 Operativci, serija (31/85) (R)
12:00 Telekupovina
12:30 Vreme je na mojoj strani, muzička emisija (16) (R)
13:00 Putujte sa nama, reportaža (934) (R)
13:15 Telekupovina
13:30 Banjalučka hronika (R)
14:30 Telekupovina
15:00 Doba zločina, serija (9/20) (R)
15:45 Telekupovina
16:00 Operativci, serija (31/85)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 100 svjetskih čuda
18:30 Doba zločina, serija (10/20)
19:15 Tomica i prijatelji, crtani film (R)
19:30 Vreme je na mojoj strani, muzička emisija (21)
20:00 U sred srijede, intervju HD
20:40 Potrošačka zona, magazin posvećen potrošačkoj kulturi (16)
21:00 Operativci, serija (32/85)
22:00 Vatreni obračun, akcija
00:00 100 svjetskih čuda (R)
00:30 U sred srijede, intervju HD (R)
01:00 Noćni program

*Zadržavamo pravo izmjene programa

Četvrtak

Četvrtak, 20. jun 2019. godine

06:30 Skrivena kamera, humoristički program
07:00 Tomica i prijatelji, crtani film
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
07:45 Telekupovina
08:00 Kafa u 5, zabavni program HD (R)
09:00 Putujte sa nama, reportaža (935)
09:15 Telekupovina
09:30 TV ordinacija (615)
10:00 100 svjetskih čuda (R)
10:30 Telekupovina
11:00 Operativci, serija (32/85) (R)
12:00 Sport za sve
12:30 Vreme je na mojoj strani, muzička emisija (21) (R)
13:00 Putujte sa nama, reportaža (935) (R)
13:15 Telekupovina
13:30 U sred srijede, intervju HD
14:00 Potrošačka zona, magazin posvećen potrošačkoj kulturi (16) (R)
14:30 Telekupovina
15:00 Doba zločina, serija (10/20) (R)
15:45 Telekupovina
16:00 Operativci, serija (27/85) (R)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 100 svjetskih čuda
18:30 Doba zločina, serija (11/20)
19:15 Tomica i prijatelji, crtani film (R)
19:30 Vreme je na mojoj strani, muzička emisija (22)
20:00 Argument više, informativna emisija
21:00 Operativci, serija (33/85)
22:00 Devetke, triler
00:00 Hronika Istočnog Sarajeva (R)
00:30 Argument više, informativna emisija (R)
01:30 Noćni program

*Zadržavamo pravo izmjene programa

Petak

Petak, 21. jun 2019. godine

06:30 Skrivena kamera, humoristički program
07:00 Tomica i prijatelji, crtani film
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
07:45 Telekupovina
08:00 Kafa u 5, zabavni program HD (R)
09:00 Putujte sa nama, reportaža (936)
09:15 Telekupovina
09:30 TV ordinacija (616)
10:00 100 svjetskih čuda
10:30 Telekupovina
11:00 Operativci, serija (33/85) (R)
12:00 Telekupovina
12:30 Vreme je na mojoj strani, muzička emisija (122) (R)
13:00 Putujte sa nama, reportaža (936) (R)
13:15 Telekupovina
13:30 Argument više, informativna emisija (R)
14:30 Telekupovina
15:00 Doba zločina, serija (11/20) (R)
15:40 Telekupovina
16:00 Operativci, serija (33/85) (R)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Hronika posavsko-podrinjske regije
18:30 Doba zločina, serija (12/20)
19:15 Tomica i prijatelji, crtani film (R)
19:30 Vreme je na mojoj strani, muzička emisija (23)
20:00 Pod istragom, informativna emisija
20:30 Pivske priče, zabavni program
21:00 Operativci, serija (34/85)
22:00 Crna knjiga, drama
00:35 Hronika posavsko-podrinjske regije (R)
01:05 Pod istragom, informativna emisija (R)
01:30 Noćni program

Subota

Subota, 22. jun 2019. godine

07:00 Tomica i prijatelji, crtani film
07:45 Telekupovina
08:00 Kafa u 5, zabavni program (R)
09:00 Telekupovina
09:30 Autoshop magazin
10:00 Hronika posavsko-podrinjske regije (R)
10:30 Telekupovina
10:45 Cover magazine (R)
11:00 Sport za sve (R)
11:30 Telekupovina
12:00 Doba zločina, serija (10/20) (R) (R)
12:45 Potrošačka zona, magazin posvećen potrošačkoj kulturi (19) (R)
13:15 Telekupovina
13:30 U sred srijede, intervju HD (R)
14:00 Operativci, serija (31/85) (R)
15:00 Telekupovina
15:15 Pod istragom, informativna emisija (R)
15:45 Telekupovina
16:00 Vjerenik ubica, triler (R)
18:00 Prvi korak, porodični magazin
18:30 Priče s kamena, reportažni serijal
19:00 Operativci, serija (31/85) (R)
20:00 Flame magazine
20:40 Pivske priče, zabavni program (R)
21:00 Stijena, akcija
23:00 Horor subotnje večeri: Izgubljeni
01:00 Devetke, triler (R)
03:00 Noćni program

*Zadržavamo pravo izmjene programa

Nedjelja

Nedjelja, 23. jun 2019. godine

07:00 Tomica i prijatelji, crtani film
07:45 Telekupovina
08:00 Prvi korak, porodični magazin (R)
08:30 Telekupovina
09:00 Autoshop magazin (R)
09:30 Telekupovina
10:00 Flame, zabavni program (R)
10:30 Telekupovina
10:45 Doba zločina, serija (11/20)) (R)
11:30 Telekupovina
12:00 Operativci, serija (32/85) (R)
12:45 Telekupovina
13:00 Priče s kamena, reportažni serijal (R)
13:30 Telekupovina
13:45 Doba zločina, serija (7/20) (R)
14:30 Telekupovina
14:45 Operativci, serija (33/85) (R)
15:30 Telekupovina
16:00 Stijena, akcija (R)
18:00 Ženski kutak
19:00 Operativci, serija (34/85) (R)
20:00 Putokazi, dokumentarni program
20:30 Doba zločina, serija (12/20) (R)
21:30 Majčinska opsesija, triler
23:20 Ženski kutak (R)
00:20 Putokazi, dokumentarni program (R)
00:40 Izgubljenii, horor (R)
02:20 Noćni program

*Zadržavamo pravo izmjene programa