ELTA 1 HD

Budite saradnik ELTA televizije

Ukoliko imate pitanje na koje ne znate odgovor, informaciju o nekom bitnom događaju, nerješiv problem ili smatrate da Vi ili neko koga poznajete ima životnu priču koja je zanimljiva za širu javnost, vrijeme je da nam se javite! Nakon provjere i prikupljanja informacija napravićemo televizijski prilog.

ELTA televizija zadržava pravo korekcije i odabira!

Imate priču za Elta televiziju? Kontaktirajte nas!

Telefoni: 070 310 016 ili 070 310 014 

E-mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Imate priču za ELTA televiziju?
ELTA televizija 

TV raspored za ELTA 1 HD

Ponedeljak

Ponedjeljak 15. januar 2018. godine

07:00 Šareni svijet, program za djecu
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
08:00 Putokazi, dokumentarni program (R)
08:45 Putujte sa nama, reportaža (570)
09:00 TV ordinacija (250)
09:30 Zelena patrola (250)
10:00 Prvi korak, porodični magazin (R)
10:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu (R)
11:00 Gordost, serija (47/78)
12:00 Reportaža (R)
12:30 Biljana za Vas
13:30 Šesta brzina, domaći film (R)
15:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu (R)
16:00 Planeta pravoslavlja, dokumentarni program (8/12) (R)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Hronika prijedorske regije
18:30 Planeta pravoslavlja, dokumentarni program (9/12)
19:40 Cover magazine
20:00 Koncert
21:00 SFRJ za početnike, dokumentarni program (6/16)
22:00 Strijela, igrana serija (53/70)
23:00 Mala ubistva Agate Kristi (2/22) (R)
00:00 Gordost, serija (47/78) (R)
01:00 Hronika prijedorske regije (R)

 

 

Utorak

Utorak 16. januar 2018. godine

07:00 Šareni svijet, program za djecu
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
08:00 Kafa u 5, zabavna emisija HD (R)
08:45 Putujte sa nama, reportaža (571)
09:00 TV ordinacija (251)
09:30 Zelena patrola (251)
10:00 Hronika prijedorske regije (R)
10:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu (R)
11:00 Gordost, serija (48/78)
12:00 Strijela, igrana serija (53/70) (R)
13:00 Cover magazine (R)
13:30 TV ordinacija (251) (R)
14:00 ABS show
14:30 Planeta pravoslavlja, dokumentarni program (9/12) (R)
15:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu (R)
16:00 SFRJ za početnike, dokumentarni program (6/16) (R)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Hercegovačka hronika
18:30 Planeta pravoslavlja, dokumentarni program (10/12)
19:40 Cover magazine
20:00 Banjalučka hronika
21:00 SFRJ za početnike, dokumentarni program (7/16)
22:00 Fortitude, serija (8/12)
23:00 Hercegovačka hronika (R)
23:30 Banjalučka hronika (R)
00:30 Strijela, igrana serija (53/70) (R)
01:30 Gordost, serija (48/78) (R)

 

 

Srijeda

Srijeda 17. januar 2018. godine

07:00 Šareni svijet, program za djecu
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
08:00 Kafa u 5, zabavni program HD (R)
08:45 Putujte sa nama, reportaža (572)
09:00 TV ordinacija (252)
09:30 Zelena patrola (252)
10:00 Hercegovačka hronika (R)
10:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu (R)
11:00 Gordost, serija (49/78)
12:00 Šesta brzina, domaći film (9/12) (R)
13:30 Banjalučka hronika (R)
14:30 Cover magazine (R)
15:00 Planeta pravoslavlja, dokumentarni program (10/12)
16:00 SFRJ za početnike, dokumentarni program (7/16) (R)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Hronika dobojske regije
18:30 Planeta pravoslavlja, dokumentarni program (11/12)
19:40 Cover magazine
20:00 U sred srijede, intervju HD
21:00 SFRJ za početnike, dokumentarni program (8/16)
22:00 Zločini iz strasti, kriminalistička serija (5/6)
23:00 Hronika dobojske regije (R)
23:30 Fortitude, serija (8/12) (R)
00:00 Gordost, serija (49/78) (R)

 

 

Četvrtak

Četvrtak 18. januar 2018. godine 

07:00 Šareni svijet, program za djecu
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
08:00 Kafa u 5, zabavni program HD (R)
08:45 Putujte sa nama, reportaža (573)
09:00 TV ordinacija (253)
09:30 Zelena patrola (253)
10:00 Hronika dobojske regije (R)
10:30 Cover magazine (R)
11:00 Gordost, serija (50/78)
12:00 Sport za sve
12:30 Zločini iz strasti, kriminalistička serija (5/6) (R)
13:30 U sred srijede, intervju HD (R)
14:00 Planeta pravoslavlja, dokumentarni program (11/12) (R)
15:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu (R)
16:00 SFRJ za početnike, dokumentarni program (8/16) (R)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Hronika Istočnog Sarajeva
18:30 Planeta pravoslavlja, dokumentarni program (12/12)
19:40 Cover magazine
20:00 Reportaža
20:30 Muzički program
21:00 SFRJ za početnike, dokumentarni program (9/16)
22:00 Čudno carstvo, serija (10/13)
23:00 Hronika Istočnog Sarajeva (R)
23:30 Zločini iz strasti, kriminalistička serija (5/6) (R)
00:30 Gordost, serija (50/78) (R)

 

 

Petak

Petak 19. januar 2018. godine

07:00 Šareni svijet, program za djecu
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
08:00 Kafa u 5, zabavni program HD (R)
08:45 Putujte sa nama, reportaža (574)
09:00 TV ordinacija (254)
09:30 Zelena patrola (254)
10:00 Hronika Istočnog Sarajeva (R) (R)
10:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu (R)
11:00 Gordost, serija (51/78)
12:00 Čudno carstvo, serija (10/13) (R)
13:00 Cover magazine (R)
13:30 Putokazi, dokumentarni program (R)
14:00 Planeta pravoslavlja, dokumentarni program (12/12)
15:00 Reportaža (R)
15:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu (R)
16:00 SFRJ za početnike, dokumentarni program (9/16)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Hronika posavsko-podrinjske regije
18:30 Dokumentarni program
19:40 Cover magazine
20:00 Elta Intervju
20:30 Reportaža
21:00 SFRJ za početnike, dokumentarni program (10/16)
22:00 Mala ubistva Agate Kristi (3/22)
23:00 Gordost, serija (51/78) (R)
00:00 Čudno carstvo, serija (10/13) (R)

 

 

Subota

Subota 20. januar 2018. godine

08:00 Kafa u 5, zabavni program (R)
09:00 Sport za sve (R)
09:30 Autoshop magazin
10:00 Hronika posavsko-podrinjske regije (R)
11:00 Cover magazine (R)
11:30 Gordost, serija (48/78) (R)
12:30 Putokazi, dokumentarni program (R)
13:00 Šareni svijet, program za djecu (R)
13:30 Strijela, igrana serija (53/70) (R)
14:30 ELTA Intervju (R)
15:00 Čudno carstvo, serija (10/13) (R)
16:00 Duh, akcioni film (R)
18:00 Prvi korak, porodični magazin
18:30 Gordost (49/78) (R)
19:30 Reportaža (R)
20:00 Flame, show biz magazine HD
20:30 Pljačkaš, akcioni film
22:30 SFRJ za početnike, dokumentarni program (5/16) (R)
23:10 SFRJ za početnike, dokumentarni program (6/16) (R)
23:50 SFRJ za početnike, dokumentarni program (8/16) (R)
00:30 SFRJ za početnike, dokumentarni program (9/16) (R)
01:20 SFRJ za početnike, dokumentarni program (10/16) (R)

 

 

Nedjelja

Nedjelja 21. januar 2018. godine

08:00 Prvi korak, porodični magazin (R)
08:30 TV ordinacija (254) (R)
09:00 Autoshop magazin (R)
09:30 ELTA Intervju (R)
10:00 Flame, show biz magazine HD (R)
10:30 SFRJ za početnike, dokumentarni program (9/16) (R)
11:30 Gordost, serija (50/78) (R)
12:30 Putokazi, dokumentarni program (R)
13:00 Zločini iz strasti, kriminalistička serija (5/6) (R)
14:00 Pljačkaš, akcioni film (R)
16:00 Planeta pravoslavlja, dokumentarni program (12/12) (R)
17:00 Gordost, serija (51/78) (R)
18:00 Ženski kutak
19:00 SFRJ za početnike, dokumentarni program (10/16) (R)
20:00 Putokazi, dokumentarni program
20:30 Lov u mutnom, domaći film
22:30 Mala ubistva Agate Kristi (3/22) (R)
23:30 Putokazi, dokumentarni program (R)
00:00 Ženski kutak (R)

 

 

*Zadržavamo pravo izmjene programa

Gdje se nalazimo

NAŠA ADRESA:Jovana Dučića 23A
Banjaluka, Republika Srpska (BiH)
KONTAKTI:
Telefon: +387 70 31 00 16
Faks: +387 70 31 00 16

O nama

ELTA televizija je na medijskom nebu prisutna već petu godinu i za vrlo kratko vrijeme prepoznata je kao drugačiji, urban medij, ali isto tako i narodni, medij dostupan svima. Atraktivan program, prije svega dobar muzički sadržaj, autorske emisije i projekti, mladost, obrazovanje i kreativnost ljudi koji stoje iza svega toga, dali su nam naklonost javnosti širom BiH, ali i drugih zemalja.  Pročitajte više...

Marketing

Nadamo se da ćete prepoznati mogućnosti koje Vam ELTA TV nudi u pogledu promocije, oglašavanja i njegovanja imidža kompanija, preduzeća, ustanova... Javite se da zajedno napravimo put do Vaših potencijalnih korisnika, klijenata, kupaca.... Kontaktirajte nas...